Aktualności Rozwód Poproszę

Odpowiadając na częste zapytania, stworzyliśmy dla Państwa informacje dotyczące rozwodu bez orzekania o winie. Zapraszamy do lektury.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie usługami Naszej firmy uruchomiliśmy specjalnie dla Państwa dodatkowy numer telefonu: +48515767409. Zachęcamy do kontaktu.

Wymarzonych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych optymizmu, zdrowia i spokoju życzy Państwu cały zespół  Rozwód  Poproszę.

Rozwód Poproszę wraz z całym zespołem w tym trudnym i wyjątkowym czasie, w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy życzy dużo zdrowia, spokoju i wytrwałości.

Drodzy Państwo, nasze konsultacje przeprowadzamy telefonicznie, mailowo, a także poprzez komunikator skype. W dobie ochrony przed zarażeniem koronawirusem, może być to kusząca propozycja alternatywnej formy uzyskania porady i niezbędnych informacji bez wychodzenia z domu.

tel. +48 508 114 417
#rozwodpoprosze
#rozwódpoproszę

Od dziś w naszej ofercie znajdziecie Państwo Unieważnienie Małżeństwa czyli tzw. "Rozwód Kościelny".
Zapraszamy na konsultację, na której wstępnie ocenimy czy sprawa kwalifikuje się do przeprowadzenia postępowania i opracujemy plan działania.

W jaki sposób rozliczyć ulgę prorodzinną w momencie, gdy rozstaliśmy się z małżonkiem, bądź jesteśmy po rozwodzie? Jeśli interesuje cię ten temat zapraszamy do przeczytania Naszego postu.

Rozwód Poproszę wraz z całym zespołem życzy Państwu w nadchodzącym 2020 roku spełnienia marzeń, wiary we własne siły i możliwości oraz podejmowania wyłącznie dobrych decyzji.

Pierwsze Święta po Rozwodzie - Dorota Wollenszleger z Rozwód Poproszę w Radiu Gdańsk

Święta to czas wyjątkowy. Dla niektórych z Was będą to pierwsze święta po rozstaniu czy rozwodzie. Jak poradzić sobie z poczuciem straty, a może nawet samotności? Jak wytrwać przy wigilijnym stole z ciekawską rodziną? A może czekają Was pierwsze święta z rodziną partnera, partnerki? O tym w najbliższą niedzielę 22.12.2019 w Radiu Gdańsk w Nocnych Rozmowach o godz. 22.00.
Zapraszamy!

Rozwód Poproszę Sp. z o. o. All rights reserved

Zadzwoń: (+48) 515-767-409