MISJA FIRMY

Misją naszej firmy nie jest nakłanianie Was do rozwodu. 

Powstaliśmy by służyć kompleksową i specjalistyczną pomocą, gdy rozwód jest nieunikniony, a decyzja jest ostateczna. Powszechnie wiadomo, że sala sądowa jest miejscem, gdzie chcemy udowodnić nasze racje, zaprzepaszczając w ten sposób szanse na dobre relacje, tak przecież potrzebne w kontaktach rodziców w zakresie sprawowania władzy rodzicielskiej czy opieki nad dziećmi.

Mając to na względzie opracowaliśmy skuteczny plan 4 kroków, dzięki którym postępowanie rozwodowe może być szybkie, a Wasze relacje mimo rozstania, dobre.

Pozew rozwodowy napisany poprawnie, bez braków formalnych i bez orzekania o winie.

Zgoda małżonków na rozwód i warunki rozstania w tym przede wszystkim w zakresie przyszłości wspólnych dzieci, zawarte w formie UGÓD MEDIACYJNYCH.

Dokonanie opłat sądowych przed wniesieniem pozwu. Nie występowanie o zwolnienie z kosztów sądowych.

Nie zawieranie w pozwie o rozwód wniosku o podział majątku.

Realizujemy ten plan, tylko tam, gdzie jest możliwy do przeprowadzenia oraz w tych sprawach, gdzie jest wola stron na szybkie rozwiązanie małżeństwa.

Nie we wszystkie jednak sytuacje da się wpasować ten schemat. Jeśli więc Wasza sprawa jest skomplikowana i wielowątkowa również możecie na nas liczyć. Jeżeli znaleźliście się w sytuacji, w której niezbędne jest przeprowadzenie sprawy rozwodowej lub o separację z orzeczeniem winy, wykazujemy się nie tylko wsparciem i zrozumieniem, ale także wskazujemy wszystkie dostępne możliwości. Wspomagamy proces decyzji w zakresie żądań wyrażonych w pozwie lub odpowiedzi na pozew o rozwód. Udzielamy wskazówek w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do prawidłowego prowadzenia sprawy oraz pomagamy w przygotowaniu do rozprawy. Kontakt z nami jest możliwy 24h na dobę.

W zakresie naszych usług proponujemy oprócz usług prawnych także:

mediacje

pomoc psychologiczną dla dorosłych w tym terapię małżeńską

terapię indywidualną dla dzieci

sporządzanie opinii biegłych sądowych

usługi detektywistyczne

usługi z zakresu informatyki śledczej

zajęcia w Szkole dla Rodziców dla rodzin w konflikcie lub rozwodzie lub dla rodzin patchworkowych z autorskim programem spotkań.

All4Her Sp. z o. o. All rights reserved

Zadzwoń: (+48) 508-114-417