USŁUGI PRAWNE

Pozew rozwodowy Gdańsk

Decyzja zapadła. Czeka Was rozwód. W Rozwód Poproszę Gdańsk wiemy, że w tej właśnie chwili mnożą się Wam pytania: Od czego zacząć? Jak napisać pozew rozwodowy? Jak znaleźć dobrego adwokata w Gdańsku?

Powierzając nam swoją sprawę możecie liczyć na wsparcie adwokata rozwodowego, zrozumienie, dyskrecję, indywidualne podejście i profesjonalizm. Tam, gdzie sprawa tego wymaga, również zaangażowanie specjalistów z naszego zespołu takich jak: mediator rodzinny, mediator gospodarczy,  psycholog, terapeuta.

Pozew o rozwód Gdańsk

Oferujemy pomoc w następujących sprawach związanych z problematyką prawa rodzinnego i opiekuńczego:

rozwód i separacja bez orzekania o winie

rozwód i separacja z orzekaniem o winie stron

unieważnienie małżeństwa (w tym „Rozwód Kościelny")

pozbawienie bądź ograniczenie władzy rodzicielskiej

alimentacja w tym egzekucja alimentacyjna

ustalenie miejsca pobytu dzieci i ustalenie kontaktów z dziećmi

ustalenie albo zaprzeczenie ojcostwa/macierzyństwa

rozdzielność majątkowa

podział majątku wspólnego w tym negocjacje pozasądowe w tym zakresie

W sprawach o rozwód bądź separację bez orzekania o  winie dbamy, by pozew był wyważony, a jednocześnie gwarantował szybkie rozstrzygnięcie w sprawie.

W prowadzonych sprawach o rozwód bądź separację  oprócz przydzielenia dobrego  adwokata  rozwodowego z naszego zespołu z dużym przebiciem w sądzie, gwarantujemy napisanie pozwu o rozwód, zawierającego wszystkie rozstrzygnięcia tj. alimenty, miejsce  pobytu dzieci, kontakty z dzieckiem, władza  rodzicielska, jeśli trzeba to również sposób korzystania ze wspólnej nieruchomości, także w formie zabezpieczenia na czas trwania procesu.

Wiemy jak prawidłowo i przekonująco przedstawić materiał dowodowy w zakresie winy. Nasi adwokaci rozwodowi doskonale wiedzą też jak przed winą obronić klienta. A gdy kurz rozwodu opadnie, poprowadzimy dla Was negocjacje pozasądowe w zakresie podziału majątku lub sprawę o podział majątku w sądzie.

 

W Rozwód  Poproszę Gdańsk prowadzimy sprawy rozwodowe na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz województwa pomorskiego, a także na terenie całej Polski nawet z małżonkami z najdalszych zakątków świata.

Rozwód Poproszę Sp. z o. o. All rights reserved

Zadzwoń: (+48) 515-767-409