MEDIA O NAS

Nas kobiet nie da się oszukiwać, a na pewno nie w nieskończoność.

Dorota  Wollenszleger - Gałuszka  -  Rozwód  Poproszę  Gdańsk

Zapraszamy do lektury.

Zajmując się koordynowaniem rozwodów, spotykam się na etapie pierwszych konsultacji z pytaniami bardziej retorycznymi niż wprost oczekującymi odpowiedzi, ale jednak wymagającymi zadumy, czy kilku słów otuchy, a mianowicie: czy można było przewidzieć, że rozwód nastąpi.

Dorota  Wollenszleger - Gałuszka  -  Rozwód  Poproszę  Gdańsk

Zapraszamy do lektury.

 RozwódNieuleczalna  choroba. Czy to wszystko jest tragedią, która nas dotyka czy tylko bodźcem  do  wzięcia  życia  we  własne  ręce? Jak sobie poradzić? Jak  nie  dać  się  losowi? O tym wszystkim w bardzo emocjonalnym i szczerym artykule

Dorota  Wollenszleger - Gałuszka -  Rozwód  Poproszę  Gdańsk

Zapraszamy do lektury.

 Obojętność, brak troski, pogarda, brak zrozumienia, życie obok siebie, to tylko niektóre  sygnały, zwiastujące, że rozpad  małżeństwa jest bliski. Do jakiego momentu warto czekać z rozwodem? W Polsce  rozpada  się już co trzecie  małżeństwo. Tylko w pierwszym półroczu tego roku do  gdańskiego  Sądu wpłynęło prawie 1850 wniosków o  rozwód.

Dorota  Wollenszleger  -  Rozwód  Poproszę  Gdańsk

Zapraszamy do lektury.

Bardzo łatwo jest się zakochać w narcyzach, ponieważ są świetnymi uwodzicielami. Wiedzą, jak mają zadziałać, żeby ktoś się w nich zadurzył. Narcyz nie musi być atrakcyjny fizycznie, by stać się szybko obiektem pożądania. Przewagę daje mu pewność siebie. Jak rozwieść się z narcyzem? Jak uwolnić się z toksycznego związku

Dorota  Wollenszleger  -  Rozwód  Poproszę  Gdańsk

Zapraszamy do lektury.

Każdego roku we wrześniu wzrasta liczba składanych do sądów wniosków o rozwód. Dlaczego wrzesień? Wakacyjna zdrada czy nieudany kolejny wspólny czas? Co jest przyczyną takich statystyk? Czy po wspólnych wakacjach przychodzą podsumowanie, refleksja, by w końcu mając w perspektywie kolejny fatalny wypoczynek, zapadła decyzja o rozstaniu? Czy tegoroczny wrzesień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy pod tym względem?

Zapraszamy do lektury.

Czy przebywanie z małżonkiem bądź partnerem 24 godziny na dobę może doprowadzić do kryzysu lub rozwodu? Jak można temu zapobiec? Dorota  Wollenszleger z Rozwód Poproszę Gdańsk wypowiada się jako specjalista rozwodowy w Gdańsku i mediator rodzinny.

Zapraszamy do lektury.

Obowiązki i wyobrażenia, kontra rzeczywistość. Dorota Wollenszleger z Rozwód Poproszę Gdańsk, jako specjalista rozwodowy w Gdańsku i mediator sądowy.

Zapraszamy do lektury bardzo ciekawego felietonu.

Rozstanie rodziców jest niezwykle trudnym przeżyciem dla dzieci, ale też pozostałych członków rodziny. Jak sprawić, żeby ta sytuacja w jak najmniejszym stopniu zaważyła na samopoczuciu dzieci, ale też dorosłych – nie tylko w świąteczny czas?
O tym w Nocnych Rozmowach mówi Dorota Wollenszleger-Gałuszkamediatorka, założycielka firmy "Rozwód Poproszę".

Pierwsze Święta po Rozwodzie - Gazeta Olsztyńska - 14.12.2019

Święta po Rozwodzie. albo z właśnie złamanym sercem, bo odszedł ktoś, kogo kochałaś i jeszcze pół roku temu nie wyobrażałaś sobie życia bez niego. Jak sobie z tym poradzić? Jak przejść przez ten szczególny czas, gdy bliskość drugiego człowieka jest szczególnie ważna?

Rozwód Poproszę również w tym roku czynnie wsparł kampanię Biała Wstążka - sprzeciwiamy się przemocy wobec kobiet.

Dorota Wollenszleger - Bywam ostatnią deską ratunku - Gazeta Olsztyńska - 30.11.2019

Historia mojej firmy związana jest z moim życiem osobistym. Bez tego, co mnie spotkało, nie byłabym tu, gdzie jestem - Mówi Dorota Wollenszleger... To dzięki niej i pracy jej zespołu przejście przez rozwód stanie się mniej bolesne...

Ofiara, która szybko nie rozpozna, że żyje z oprawcą — wpada w matnię. — Oprawcy nigdy nie zadowolimy — ostrzegała Dorota Wollenszleger podczas konferencji „Kobieta i dziecko w obliczu przemocy”, która rozpoczęła kampanię „Białej Wstążki”.

Przemoc może przybierać wiele form: fizyczną, ekonomiczną, psychiczną, emocjonalną, seksualną… Jak szybko rozpoznać przemoc i jak z nią walczyć? Co zrobić, by dusić ją w zarodku? A jeśli już nas spotka — gdzie szukać pomocy…?

Rozwód Poproszę Sp. z o. o. All rights reserved

Zadzwoń: (+48) 515-767-409