MEDIA O NAS

Co zrobić, żeby rozwód w jak najmniejszym stopniu wpłynął na najbliższych? Specjalistka z Rozwód Poproszę radzi - 22.12.2019

Rozstanie rodziców jest niezwykle trudnym przeżyciem dla dzieci, ale też pozostałych członków rodziny. Jak sprawić, żeby ta sytuacja w jak najmniejszym stopniu zaważyła na samopoczuciu dzieci, ale też dorosłych – nie tylko w świąteczny czas?
O tym w Nocnych Rozmowach mówi Dorota Wollenszleger-Gałuszkamediatorka, założycielka firmy "Rozwód Poproszę".

Pierwsze Święta po Rozwodzie - Gazeta Olsztyńska - 14.12.2019

Święta po Rozwodzie. albo z właśnie złamanym sercem, bo odszedł ktoś, kogo kochałaś i jeszcze pół roku temu nie wyobrażałaś sobie życia bez niego. Jak sobie z tym poradzić? Jak przejść przez ten szczególny czas, gdy bliskość drugiego człowieka jest szczególnie ważna?

Rozwód Poproszę również w tym roku czynnie wsparł kampanię Biała Wstążka - sprzeciwiamy się przemocy wobec kobiet.

Dorota Wollenszleger - Bywam ostatnią deską ratunku - Gazeta Olsztyńska - 30.11.2019

Historia mojej firmy związana jest z moim życiem osobistym. Bez tego, co mnie spotkało, nie byłabym tu, gdzie jestem - Mówi Dorota Wollenszleger... To dzięki niej i pracy jej zespołu przejście przez rozwód stanie się mniej bolesne...

Beze mnie nic nie znaczysz... - Gazeta Olsztyńska - 28.11.2019

Ofiara, która szybko nie rozpozna, że żyje z oprawcą — wpada w matnię. — Oprawcy nigdy nie zadowolimy — ostrzegała Dorota Wollenszleger podczas konferencji „Kobieta i dziecko w obliczu przemocy”, która rozpoczęła kampanię „Białej Wstążki”.

Pierwszy cios nie jest ostatni - Gazeta Olsztyńska - 25.11.2019

Przemoc może przybierać wiele form: fizyczną, ekonomiczną, psychiczną, emocjonalną, seksualną… Jak szybko rozpoznać przemoc i jak z nią walczyć? Co zrobić, by dusić ją w zarodku? A jeśli już nas spotka — gdzie szukać pomocy…?

All4Her Sp. z o. o. All rights reserved

Zadzwoń: (+48) 508-114-417