MEDIA O NAS

Jestem kobietą spełnioną. Doceniam to co mam. - szczyptaluksusu.pl - 01.04.2021

 RozwódNieuleczalna  choroba. Czy to wszystko jest tragedią, która nas dotyka czy tylko bodźcem  do  wzięcia  życia  we  własne  ręce? Jak sobie poradzić? Jak  nie  dać  się  losowi? O tym wszystkim w bardzo emocjonalnym i szczerym artykule

Dorota  Wollenszleger  -  Rozwód  Poproszę  Gdańsk

Zapraszamy do lektury.

Jak rozpoznać, że Twój związek się rozpada? - magazynkobiet.pl - 01.12.2020

 Obojętność, brak troski, pogarda, brak zrozumienia, życie obok siebie, to tylko niektóre  sygnały, zwiastujące, że rozpad  małżeństwa jest bliski. Do jakiego momentu warto czekać z rozwodem? W Polsce  rozpada  się już co trzecie  małżeństwo. Tylko w pierwszym półroczu tego roku do  gdańskiego  Sądu wpłynęło prawie 1850 wniosków o  rozwód.

Dorota  Wollenszleger  -  Rozwód  Poproszę  Gdańsk

Zapraszamy do lektury.

Rozwód z narcyzem? - magazynkobiet.pl - 29.10.2020

Bardzo łatwo jest się zakochać w narcyzach, ponieważ są świetnymi uwodzicielami. Wiedzą, jak mają zadziałać, żeby ktoś się w nich zadurzył. Narcyz nie musi być atrakcyjny fizycznie, by stać się szybko obiektem pożądania. Przewagę daje mu pewność siebie. Jak rozwieść się z narcyzem? Jak uwolnić się z toksycznego związku

Dorota  Wollenszleger  -  Rozwód  Poproszę  Gdańsk

Zapraszamy do lektury.

Wrzesień miesiącem rozwodów? - magazynkobiet.pl - 16.09.2020

Każdego roku we wrześniu wzrasta liczba składanych do sądów wniosków o rozwód. Dlaczego wrzesień? Wakacyjna zdrada czy nieudany kolejny wspólny czas? Co jest przyczyną takich statystyk? Czy po wspólnych wakacjach przychodzą podsumowanie, refleksja, by w końcu mając w perspektywie kolejny fatalny wypoczynek, zapadła decyzja o rozstaniu? Czy tegoroczny wrzesień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy pod tym względem?

Zapraszamy do lektury.

Kryzys małżeński w trakcie pandemii, a rola mediatora  rodzinnego. - trojmiasto.pl - 05.05.2020

Czy przebywanie z małżonkiem bądź partnerem 24 godziny na dobę może doprowadzić do kryzysu lub rozwodu? Jak można temu zapobiec? Dorota  Wollenszleger z Rozwód Poproszę Gdańsk wypowiada się jako specjalista rozwodowy w Gdańsku i mediator rodzinny.

Zapraszamy do lektury.

Alimenty: Kto ma obowiązek dbać o dzieci. - Szczypta Luksusu - 02.05.2020

Obowiązki i wyobrażenia, kontra rzeczywistość. Dorota Wollenszleger z Rozwód Poproszę Gdańsk, jako specjalista rozwodowy w Gdańsku i mediator sądowy.

Zapraszamy do lektury bardzo ciekawego felietonu.

Co zrobić, żeby rozwód w jak najmniejszym stopniu wpłynął na najbliższych? Specjalistka z Rozwód Poproszę radzi - 22.12.2019

Rozstanie rodziców jest niezwykle trudnym przeżyciem dla dzieci, ale też pozostałych członków rodziny. Jak sprawić, żeby ta sytuacja w jak najmniejszym stopniu zaważyła na samopoczuciu dzieci, ale też dorosłych – nie tylko w świąteczny czas?
O tym w Nocnych Rozmowach mówi Dorota Wollenszleger-Gałuszkamediatorka, założycielka firmy "Rozwód Poproszę".

Pierwsze Święta po Rozwodzie - Gazeta Olsztyńska - 14.12.2019

Święta po Rozwodzie. albo z właśnie złamanym sercem, bo odszedł ktoś, kogo kochałaś i jeszcze pół roku temu nie wyobrażałaś sobie życia bez niego. Jak sobie z tym poradzić? Jak przejść przez ten szczególny czas, gdy bliskość drugiego człowieka jest szczególnie ważna?

Rozwód Poproszę również w tym roku czynnie wsparł kampanię Biała Wstążka - sprzeciwiamy się przemocy wobec kobiet.

Dorota Wollenszleger - Bywam ostatnią deską ratunku - Gazeta Olsztyńska - 30.11.2019

Historia mojej firmy związana jest z moim życiem osobistym. Bez tego, co mnie spotkało, nie byłabym tu, gdzie jestem - Mówi Dorota Wollenszleger... To dzięki niej i pracy jej zespołu przejście przez rozwód stanie się mniej bolesne...

Beze mnie nic nie znaczysz... - Gazeta Olsztyńska - 28.11.2019

Ofiara, która szybko nie rozpozna, że żyje z oprawcą — wpada w matnię. — Oprawcy nigdy nie zadowolimy — ostrzegała Dorota Wollenszleger podczas konferencji „Kobieta i dziecko w obliczu przemocy”, która rozpoczęła kampanię „Białej Wstążki”.

Pierwszy cios nie jest ostatni - Gazeta Olsztyńska - 25.11.2019

Przemoc może przybierać wiele form: fizyczną, ekonomiczną, psychiczną, emocjonalną, seksualną… Jak szybko rozpoznać przemoc i jak z nią walczyć? Co zrobić, by dusić ją w zarodku? A jeśli już nas spotka — gdzie szukać pomocy…?

Rozwód Poproszę Sp. z o. o. All rights reserved

Zadzwoń: (+48) 515-767-409